Yaşam

Bilecik Belediyesi’nden çocuklara Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Bilecik BelediyesiTürkiye Cumhuriyeti’ne bağlı çocuk sosyal tesislerinde eğitim gören öğrencilerin hazırladığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programları büyük beğeniyle izlendi.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen programda çocuklar sahne alarak müzik eşliğinde dans gösterileri sundu.

Etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı ve başkan yardımcıları katılarak çocukların sevincine ortak oldular.

“PARLAK BİR TÜRKİYE İÇİN ÇOCUKLARIMIZI YARINA HAZIRLIYORUZ”

Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Aydınlık bir Türkiye için çocuklarımızı aydınlık bir geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Tüm ülkede olduğu gibi Cumhuriyet Bayramımızı da büyük bir coşkuyla kutladık. Kuruluş ve kurtuluş şehri Bilecik’te bir hafta boyunca çok güzel etkinlikler yaptık. Yürüyüşler yaptık, fener alayları düzenledik, araç konvoyları oluşturduk, konserler verdik. Belediyemizin kreşlerinde kalan çocuklarımızın etkinliğinde burada buluştuk. Office olarak uzman eğitmenlerimiz ile çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için çalışıyoruz. Bize güvendiğiniz ve çocuklarınızı bize emanet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Çocuklar sizin bize emanettir. Onlar bizim için Atatürk’tür. ” Çocuklarımızın emaneti bizim için çok kıymetli ve pahalıdır. Bunu önemsediğimizi bilmenizi isterim” dedi.

İzleyicilerin büyük beğeniyle takip ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı, Lider Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, öğretmenler ve çocukların hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Kaynak: ANKA / Kültür ve Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu