Teknoloji

Yeni Diablo 4 Detayları Ortaya Çıktı

Diablo serisinin yeni ana oyunu ile tanışmanıza çok az bir süre kaldı. 6 Haziran 2023 Salı günü çıkacak olan Diablo 4’te oyuncular beş farklı sınıftan birini seçecek: Barbarian, Druid, Necromencer, Rogue ve Sorcerer ve iblis Lilith’in dirilişinin ardından Sanctuary diyarında pek çok araştırma görevine ve girişimine çıkacaklar. . Bu hafta yayınlanan kamera arkası görseliyle yeni Diablo 4 detayları da ortaya çıktı.


İlginizi çekebilir:  Diablo 4 PC İhtiyaçları Ortaya Çıktı


Yeni Diablo 4 Detayları Açıklandı

Diablo IV geliştiricileri, hikayenin ayrıntılarını tartışmak için Backstage serisiyle geri döndüler! Oyun Yöneticisi Joe Shely, Yardımcı Editör Trujillo, Kıdemli Tarih Yöneticisi Sean Copeland ve Baş Editör Matt Burns, oyunculara Lilith ve Inarius arasındaki hikayenin Diablo oyunlarında anlatılan en karanlık hikaye olduğunu göstermek için öne çıktı.

YENİ EPİK’TEN ÖZELLİKLER İŞTE

  • Diablo IV’ün hikayesi, Diablo III’te olanlardan 50 yıl sonra geçiyor. Diablo IV, deneyimli gezginlere ve yeni başlayanlara iblisleri avlamak için yeni bir cehennem seviyesi sunuyor.
  • Oyuncular, Broken Peaks bölgesinde bir gezgin olarak yolculuklarına başlar, ardından Sanctuary dünyasını sarsan ve şekillendiren harika olayların içine çekilir. Güçlü karakter özelleştirmesi, hikaye ilerledikçe oyuncuların hayallerindeki fantastik karakteri yaratmalarına olanak tanır.
  • İnsanlıktan geriye kalanlar, Aziz Cennetler ile Yanan Cehennemler arasındaki bu bitmeyen savaşın ortasında sıkışıp kalmıştır. Horadrim olarak bilinen ezoterik bir satın alma ve büyücü sisteminin son üyeleri, oyuncunun zihnini Lilith’in karanlık güçleriyle karşı karşıya getirmeyi amaçlıyor.
  • Horadrim’den tanıdık bir yüz olan Lorah, Horadrim’e yeni katılan Donan, genç maceracı Neyrelle ve Prava gibi Sığınak’ta yaşayan karakterlerle tanışın. Prava, Işık Katedrali’nin başı olarak hareket eden yeni bir karakterdir. Bu küme, Inarius’u takip eden askeri bir organizasyondur. Inarius’un amacı size Işığın emirlerini göstermeyi ummaktır.
  • Hikaye Korunak’ta tamamen trajik ve yıkıcı olaylarla gelişiyor. Lilith ve Inarius’un hikayesi, seride anlattığımız en karanlık hikaye.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu