Yaşam

Tutuklu Nihal ve Bahar Candan ilk günden ortalığı karıştırdı! Bu küstahlıkları infaz koruma memurlarını çileden çıkardı

Suç sonucu elde edilen gelirleri aklamak, suç örgütüne üye olmak ve örgüt kurmak suçlamasıyla gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Candan kardeşlerin ortalığı karıştırdığı bildirildi. cezaevine girer girmez gardiyanla tartıştılar.

“İNCELEME KORUMA MEMURU BAHAR CANDAN’A ÇOK SIZDI”

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşleri ilk günden beri takip eden gazeteci Emrullah Erdinç, iki kardeşin cezaevine girdikleri ilk günde gardiyanlara sorun çıkardıklarını iddia etti. İlk dönemin zor geçtiğini belirten Erdinç, “Aile, markasız kıyafetleri cezaevine götürdü. Bahar Candan’ın orada infaz koruma memurlarıyla tartıştığı, infaz koruma memurlarının da Bahar Candan’a kızdığı bildirildi. Çünkü ben Biraz şımarık olduklarını ve yemeği beğenmediklerini, ne istediklerini bilmediğimi ancak ‘saçma istekleri vardı’ cümlesini kullandıklarını belirterek, “Yemekleri beğenmedikleri yönünde bilgi aldık” dedi. söz konusu.

CANDAN KARDEŞLER TUTUKLANDI

İstanbul’da suç örgütüne üye olmak, kurmak ve suçtan kaynaklanan mal gelirlerini aklamak suçlamasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler ve beraberindeki şüpheli Hacı İsrafil Sağlam, Küçükçekmece’ye getirildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyede. Candan kardeşlerin savcılıktaki ifadeleri tamamlandı. Savcılıkta sorgu işlemleri tamamlanan şüpheliler, tutuklanma talebiyle hakimliğe sevk edildi. Candan kardeşler ve Sağlam, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: Haberler.com / Hukuk

silopi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu