Haber

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Muhasebeciler ve Mali Müşavirlerle Kahvaltı Programında Buluştu

Malkara’da faaliyet gösteren muhasebeciler ve mali müşavirlerle 1 Mart 2023 Çarşamba günü Muhasebeciler Günü nedeniyle saat 09.30’da Bahar Tesisleri Ala Restaurant’ta düzenlenen kahvaltı programında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul öne çıktı.

Kutlama programı; Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Özer ve Gökhan Doğan, siyasi parti liderleri, ilçemizde faaliyet gösteren muhasebeciler ve mali müşavirler katıldı.

Kahvaltı programında konuşan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Muhasebeciler Günü dolayısıyla kahvaltı programında sizlerle bir araya gelmek istedik. Mesleklerini büyük bir sorumluluk ve özveriyle yerine getirerek ticari hayatın önemli yapı taşlarından biri olan muhasebeci ve mali müşavirlerimizin gününü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” söz konusu.

Malkara’da faaliyet gösteren muhasebeciler ve mali müşavirler, anılmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kahvaltı programının ardından Başkan Ulaş Yurdakul ve beraberindeki muhasebeciler ve mali müşavirler, Muhasebeciler Günü dolayısıyla Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk koyma törenine katıldı.

Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılmasıyla başlayan çelenk koyma töreni, saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve Malkara Belediyesi Meclis Üyesi ve Mali Müşavir Mustafa Özer’in Atatürk Anıtı’nın anlamı ve önemini belirten konuşmasının ardından sona erdi. günün önemi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu