Yaşam

“Gözlerinin İçinden Göl” Fotoğraf Yarışması için son başvuru tarihi 27 Kasım

Gölcük Belediyesi ile Gölcük Fotoğraf ve Sinema Derneği işbirliği, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu işbirliğiyle “15.” gerçekleştirilecek. “Gözlerinin İçinden Göl” başlıklı ödüllü fotoğraf yarışmasının başvuruları 27 Kasım’da sona erecek.

Gölcük Belediyesi; Ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmaları düzenleyerek ilçenin tanıtımına ve “Sanat Şehri Gölcük” konseptine katkı sağlamaya devam etmektedir. Bu içerikte; Gölcük Belediyesi ve Gölcük Fotoğraf ve Sinema Derneği işbirliğinde, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun desteğiyle düzenlenecek; “15. “Gözlerinin İçinden Göl” başlıklı ödüllü fotoğraf yarışmasına başvurular devam ediyor. Yarışa başvurular 27 Kasım 2023 Pazartesi günü sona erecek.

 

GÖZLERİNDEN GÖL

Yarışma; Gölcük ilçesi sınırları içerisinde bulunduğu dönemde tarihi değeri olan veya zamanla kaybolup yenilenen yapı, buluntu ve kentin simgesel figürleri gibi yerlerin kalıcı olarak gelecek nesillere aktarılması amacıyla düzenlenecektir. fotoğrafın gücü.

 

SANATIN GÜCÜ FOTOĞRAFÇILIK GÖLCÜK

Yarışmaya katılacak fotoğrafçılar, yapacakları karelerle ilçenin her köşesini sanatın gücüyle ölümsüzleştirecek. Yarışa katılmak isteyen fotoğrafçılar başvuruda bulunabilir; 27 Kasım Pazartesi saat 23.00’e kadar; tfsfonayliyarismalar.org adresinden şartnamelere ulaşarak bunu yapabilecekler.

 

BAŞKAN SEZER BAŞARI DİLEDİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, özellikle sanatsal ve kültürel faaliyetlerle Gölcük’ün adını duyurmak için fotoğraf yarışmaları düzenlemeyi önemsediklerini belirterek, yarışmaya katılacak fotoğrafçılara başarılar diledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberurgup.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu