Haber

Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep FK tesislerini ziyaret etti

Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep FK tesislerini ziyaret ederek, antrenmandaki oyuncular ve yeni teknik direktör Marius Sumudica ile görüştü.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, tesiste Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz tarafından karşılanan Çeber, antrenman sahasına giderek teknik direktör Sumudica ve takım oyuncularıyla bir süre sohbet etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vali Kemal Çeber, Gaziantep FK’nın şehir için çok değerli olduğunu belirtti.

Futbola da ilgi duyduğunu belirten Çeber, kadrodaki tüm oyuncuların alanlarının en iyileri olduğuna inandığını ve Süper Lig’in ilk 4 haftasında şanssız olaylar yaşandığını kaydetti.

Çeber, takımın yeni teknik direktörü Sumudica ile birlikte Gaziantep FK’nın ligde hak ettiği yere geleceğine inandıklarını belirtti.

Gaziantep FK’da ligin bir sonraki Sumudica maçıyla başlayacağını belirten Çeber, deprem felaketinin ardından şehrin normale dönmesi ve acıların unutulması için Gaziantep FK sevgisinin çok değerli olduğunu kaydetti.

Çeber, Sumudica ile değerli bir sinerji oluştuğunu ve bunun şehri büyük ölçüde etkilediğini belirterek, tüm takım oyuncularına başarılar diledi.

Çeber daha sonra takım oyuncuları ve yeni transfer Nicolas N’Koulou’ya kendi elleriyle baklava ikram ederek, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz ile birlikte tesisleri de ziyaret eden Çeber, tesisin yönetim binasına giderek Memik Yılmaz ve yönetim ekibiyle bir süre toplantı yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu