Yaşam

Ekin Koç ile olan arkadaşlığı aşka mı dönüştü? Hazar Ergüçlü yeni aşkıyla el ele görüntülendi

Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü, 5 yıldır aşık olduğu yönetmen Onur Ünlü ile ilişkisini 5 ay önce sonlandırdı. Evlilik yolunda ilişkisini bitiren Ergüçlü, yeni bir aşka yelken açtı ve sevgilisiyle el ele görüntülendi.

GİZEMLİ sevgilisi EKİN KOÇ MU?

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Ergüçlü’nün yeni sevgilisiyle el ele olduğu anlar Gossippasta hesabında yer aldı. Bir süredir meslektaşı Ekin Koç ile birlikte tanınan oyuncunun ismi de merak konusu oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Ergüçlü’nün gizemli sevgilisini Ekin Koç’a benzetti.

5 GÜN ÖNCE BERABER OLDULAR

Ergüçlü, 5 gün önce Ekin Koç ile bir araya geldi ve samimi pozlarını Instagram hesabından paylaştı. 2017 yılında Hayat Sırları dizisinde birlikte rol alan Ergüçlü ve Koç, o dönemde haklarındaki aşk iddiasını “Sevgili değiliz, başrolü paylaşıyoruz” diyerek yalanlamıştı.

5 YILLIK BAĞLANTI BİTTİ

Geçtiğimiz günlerde Onur Ünlü ile 5 yıllık ilişkisi hakkında konuşan Hazar Ergüçlü, “Açıkçası mantıklı bir sebebi yok… Beş yıl oldu ama tabi ki çok yakın arkadaşım… Her şeyim Onur. ailemden biri gibi… Bu yüzden “Ayrıldık ama dostluğumuz devam ediyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu