Yaşam

Çöp Adam Bu Gece Yok mu? Neden Çöp Adam Değil?

Star TV ekranlarına damga vuran Çöp Adam dizisi her hafta izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun paylaştığı dizi, ilk bölümünden bu yana sosyal medyanın gündeminde. Küvet ve fantezi sahneleri gibi sahnelerle eleştiri amacı taşıyan Çöp Adam, 12 Nisan Star Tv yayınında yer almadı. Dizinin hayranları konu hakkında araştırma yapmaya başladı. Çöp Adam bu gece yok mu? Çöp Adam’ın yeni bölümü neden yok? Çöp Adam 17. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tüm detayları görelim…

30 Kasım 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Çöp Adam dizisi ekranların sevilen yapımları arasına girmiştir.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun paylaştığı dizi Star TV ekranlarında iz bıraktı.

Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de merak uyandıran konusuyla izleyenleri ekrana kilitleyen Çöp Adam, çarşamba akşamlarının vazgeçilmez yapımlarından biri oldu.

OGM Pictures imzalı Çöp Adam dizisinin 12 Nisan Star TV programında yer almaması dikkatlerden kaçmadı. Dizinin hayranları bahisle ilgili araştırma yapmaya başladı.

Çöp Adam Bu Gece Yok mu? Çöp Adam Neden Yok?

Çöp Adam serisi; Gelirinin tamamı depremden etkilenen 11 ilde vatandaşlarımıza aktarılacak olan Beşiktaş – Atletico Madrid yardım maçı nedeniyle bu akşam yayınlanmayacak. Saat 20:30’da başlayacak karşılaşma NTV ve Star TV’den ortak yayınlanacak.

Çöp Adam Yeni Bölüm Ne Zaman?

Günler önce fragmanı paylaşılan Çöp Adam dizisinin 17. bölümü 19 Nisan 2023 tarihinde izleyici ile buluşacak.

mezitlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu