Haber

Bella Hadid’in İlişkisi Hastalığı Nedeniyle mi Bitti?

Moda denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Bella Hadid, malumunuz bir süredir ortalıkta yok. Bu bölümü yakından takip ediyorsanız, podyumların en çok aranan yüzlerinden birinin neden bu kadar uzun süredir duyulmadığını merak etmişsinizdir. Meğer Bella Hadid farklı sorunlarla uğraşıyormuş…

Hadid ailesinin ortanca üyesi Bella Hadid, hem Instagram’da hem de podyumlarda en çok aranan isimlerin ortasında yer alıyor.

Bildiğiniz gibi 9 Ekim 1996 doğumlu Bella, profesyonel mesleğinin yanı sıra özel hayatıyla da sıkça gündeme gelen isimler arasında yer alıyor.

Son aylarda nefesi kesilmeyen Bella Hadid, olağan kurallar çerçevesinde kullandığı Instagram hesabında bile sessizliğini koruyor.

Instagram’da 59.2 milyon takipçisi bulunan Filistin asıllı model, yaptığı iş birliklerini sosyal medyada yeni yeni paylaşmaya başladı. Öte yandan herhangi bir etkinliğe katılmamak ya da podyuma çıkmamak da uzun süredir tartışılan konular arasında yer alıyor.

Hatırlarsanız bu sürecin en başında Bella Hadid’in uyuşturucu ve alkol sorunu yaşadığı ve bu nedenle rehabilitasyona girdiği tezi vardı.

Daha sonra ünlü modelin böyle bir sorunla karşılaşmadığı ancak önemli bir rahatsızlığı olduğu açıklandı. 26 yaşındaki Bella Hadid’in Lyme hastalığı tedavisi gördüğü ortaya çıktı.

Aslında bu süreç yeni değil, 2020 yılında her gün hastalığın en az 10 belirtisiyle karşı karşıya kaldığını açıkladı.

Lyme hastalığından bahseden Hadid, baş ağrısı, beyin bulanıklığı, uykusuzluk ve ışığa ve gürültüye duyarlılık gibi tekrarlayan semptomları olduğunu söyledi. Ayrıca kaygı, kafa karışıklığı, düzensiz yeme, mide bulantısı, eklem ağrısı, kilo alıp verme yaşadığını da belirtti.

Başına gelenler pişmiş tavuğa olmuyor demiyoruz, işini bırakıp tedaviye devam ederken yalnız kaldı.

2 yıldır Marc Kalman ile sessiz bir birliktelik yaşayan Bella Hadid’e aşktan darbe geldi. Çiftin yolları ayrıldı.

Söylentilere göre hala birbirlerini çok seviyorlar ama bu ilgiyi bitirme kararı almışlar. Bu, ikilinin hastalık nedeniyle ayrıldığı fikirlerini ortaya çıkardı.

Bu gerçekten bir ceza mı, senin sorunun mu Bella?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu