Haber

Balıkesirli Gençler Yaz Tatilinde Spor Okullarında Antrenman Yapıyor

Balıkesirli gençler ‘Yaza Harekete Giriyoruz’ sloganıyla düzenlenen yaz tatilinde sporOkuduğu okullarda 37 farklı branşta spor eğitimi alıyor.

Balıkesir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle; “Yaza Harekete Giriyoruz” sloganıyla 20 ilçede düzenlenen ‘GSB Spor Okulları’nda çocuklar, 37 farklı branşta uzman eğitmenler eşliğinde spor eğitimi alıyor.

Yoğun bir okul döngüsünün ardından; Çocukların ve gençlerin tatillerini en verimli şekilde geçirmelerini sağlamak, sporu özendirmek, en az bir branşta profesyonelleşerek şampiyon sporcular yetiştirmek amacıyla düzenlenen spor okulları 20 ilçeye yayıldı. Kentte spor kültürünü yaygınlaştırmak ve şampiyon sporcular yetiştirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren yerel yönetimler, ‘GSB Spor Okulları’ ile çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini ve yeteneklerini sergilemelerini sağlıyor. 3 Temmuz’da başlayan 1. dönem, 4 Ağustos’ta sona erecek. İkinci dönem 5 Ağustos’ta başlayıp 3 Eylül’de sona erecek. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu